Żegnamy Wojciecha Kowalczyka

6.09.2019 r. odszedł nasz kolega Wojciech Kowalczyk (dla wielu po prostu Wojtek). Muzyk, wokalista, aranżer, kompozytor, przedsiębiorca, dziennikarz, felietonista, członek Zarządu, Komisji Finansowej jak również współzałożyciel Społecznego Komitetu Odnowy Cmentarza Parafialnego w Zamościu.

Uroczystości pogrzebowe odbyły się 11 września w Zamojskim Klubie Jazzowym im. Mieczysława Kosza przy ul. Szczebrzeskiej 3, po czym urna z prochami została złożona na cmentarzu parafialnym przy ul. Peowiaków w Zamościu.

Wojtku, Twoje nagłe odejście zaskoczyło nas wszystkich i wielki żal ścisną serce bo przecież niedawno się widzieliśmy i czyniliśmy już przygotowani do kolejnej Kwesty. Dziękujemy Ci za owocną, aktywną pracę na rzecz Komitetu. Twoje zaangażowanie i pomoc na każdym etapie były dla nas wszystkich bardzo cenne. Nie zapomnimy Cię oraz Twojego optymizm, którym nas zarażałeś.

Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci. Będzie nam Ciebie brakowało. Spoczywaj w pokoju. Rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

Zarząd
Społecznego Komitetu Odnowy Cmentarza Parafialnego w Zamościu.